قوانین و مقررات دناتا امارات

1: تمامی سفارشات از بزرگترین فروشگاهای آنلاین خارج کشور ثبت سفارش و خریداری میشود و پروسه زمانی تحویل متناسب با مبدا خرید متغییر خواهد بود و بین بازه های 15-20 روز کاری بعد از تحویل به آدرس ما در امارات  می باشد و محصولات حجیم که از طریق دریا ارسال میشوند زمان بیشتری را مشمول پروسه ارسال میشوند  لازم به ذکر است قیمت درج شده محصولات، قیمت نهایی است(هزینه های اینترنشنال شیپ بر عهده سایت دناتا امارات می باشد)

2:تمامی سفارشات از بابت تحویل تا ایران مورد تضمین فروشگاه هستند. به عنوان مثال: اگر سفارش مشتری مفقود گردد و به دست ما نرسد یا حین حمل به ایران دچار صدمه فیزیکی شده باشد، مبلغ پرداختی مشتری عودت میگردد.همچنین با توجه به ارسال گروهی محصولات به کشور ممکن است بسته بندی (جلد) محصول دچار صدمه دیدگی شود،لازم به ذکر است در صورت لزوم جهت اطمینان از سلامت فیزیکی و فنی محصولات مورد تست و بازبینی قرار خواهد گرفت.

3: لطفا توجه داشته باشید محصولات فاقد گارانتی داخلی است، لذا 24 ساعت مهلت تست سلامت در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.ملاک شروع مهلت تست زمان تحویل مرسوله از سایت پست و تیپاکس می باشد. در صورت مشاهده ایراد یا مغایرت مشتری طی 24 ساعت فرصت دارد مشکل را از طریق حساب کاربری قسمت پشتیبانی مکتوب کند،بدیهی است بعد از 24 ساعت مسئولیتی متوجه فروشگاه نخواهد بود. لازم به ذکر است اشتباهات کاربری مثل:اورکلاک،تغییر بایوس،روت،کاستوم رام،استفاده از لوازم مرتبط معیوب ، تست ها و بنچمارک های در شرایط غیر استاندارد،کاربرد غیرمعمول و… مورد پذیرش نخواهد بود،در خصوص پیکسل سوخته نمایشگر ها به دلیل شرایط استاندارد کمتر از 5 پیکسل سوخته مشمول نقص فنی نمیگردد.
بعد از تایید مشکل در تیکت توسط پشتیبانی ، مشتری مرسوله معیوب را از طریق پست یا تیپاکس به فروشگاه عودت داده و بعد از تایید نهایی مبلغ پرداختی مشتری عودت میگردد.

4:لطفاً توجه داشته باشید پروسه زمانی ذکر شده در حالت نرمال بوده و در صورت وجود تاخیر در روند حمل و تحویل کالا به دلایل مختلف مثل: طوفان، گردباد، زلزله، اغتشاش، شورش، جنگ، اپیدمی بیماری ها،تاخیر تامین کالا توسط فروشگاه مبدا خرید، تغییر قوانین واردات کالا، درگیری های مسلحانه، حکومت نظامی، اعتصاب، صاعقه و … مشتری می بایست زمان بیشتری را صبر کند. همچنین تاخیرات شامل خسارت نمیگردد.

5: امکان لغو سفارش و یا تغییر سفارش صرفاً تا قبل از اینکه سفارش در وضعیت اقدام شده قرار گیرد مقدور است،در صورتی که سفارش شما در مرحله اقدام شده قرار گیرد،امکان لغو یا تغییر سفارش وجود ندارد.

6: سفارشات متناسب با نوع محصول و مقصد از طریق پست،تیپاکس،باربری به آدرس مشتری ارسال میگردد، هزینه حمل داخلی برعهده مشتری است و پسکرایه میگردد. توجه داشته باشید ،صدمات فیزیکی ، مفقودی یا نرسیدن مرسوله به هر دلیلی به دست مشتری مربوط به حمل داخل تحت مسئولیت شرکت حمل کننده (پست،تیپاکس،باربری) خواهد بود و مسئولیتی متوجه فروشگاه نیست ولی در صورت بروز مشکل همکاری لازم برای پیگیری انجام میشود، همچنین لطفا در هنگام دریافت محصول وضعیت ظاهری و فیزیکی مرسوله توسط گیرنده چک شود و در صورت وجود مورد مشکوک از تحویل آن خودداری کرده و  در حضور نماینده یا نامه رسان شرکت حمل کننده نسبت به بازگشایی و فیلم برداری از مرسوله اقدام کنید و در صورت وجود مشکل برای پیگیری صورت جلسه تنظیم شود.

7:گاهاً ممکن است سفارش در همان روزهای اول از سمت فروشگاه مورد تامین به دلایل مختلف مثل عدم موجودی لغو گردد،این مورد بسیار به ندرت رخ میدهد و در صورت تمایل مشتری جهت اثبات این مسئله امکان ارائه مستندات به مشتری مقدور می باشد. که در این شرایط ضمن اطلاع به مشتری،مبلغ مشتری به حساب آن عودت میگردد، در صورتی که مشتری قصد خرید محصول جایگزین رو داشته باشد،می بایست بعد از عودت وجه مجدداً محصول جایگزین را ثبت سفارش کند.

8:لطفا قبل از خرید نهایی مشخصات محصولات را از سایت رسمی سازنده و سایر سایت های مختلف معتبر چک کنید،چون مشخصات محصولات را ما از فروشگاهای مورد تامین اخذ میکنیم و گاهاً ممکن است مشخصات ریز آنها اشتباه درج شده باشد.

9:لطفا توجه داشته باشید از ثبت سفارش محصولات دسته دوم، رفرش و… معذوریم(  USED ، renewed ، refurbished ) و فقط محصولات نو ثبت سفارش میگردد.

10: لطفا توجه داشته باشید که در صورت نیاز به عودت وجه به هر دلیلی ، صرفا مبلغ پرداختی(تومان) مشتری عودت میگردد و تغییرات قیمتی و نرخ ارز هیچ تاثیری در آن نخواهد داشت.

11: کالاها بصورت آنلاین از امازون یا سایتهای  دیگر سفارش داده میشود در صورتی که فروشنده کالا جنس خریداری شده را کنسل کند یا به هر دلیلی هزینه را برگشت دهد مسئولیت آن بر عهده تیم دناتا امارات نمی باشد چون ما فقط واسط خرید هستیم و ما هم موظف هستیم هزینه را برای مشتری برگردانیم .